MOJA CHATATa strona poswiecona jest domowi, w którym niedlugo zamieszkam.

Pierwszym etapem urzeczywistnienia marzeń mojego taty, czyli wybudowania domu, był zakup działki na której miałby on stanąć.Po obejrzeniu wielu gruntów moi rodzice zdecydowli się na zakup nieruchomości przy ulicy Osiedle Bernadowo w Gdyni Karwiny.

Później trzebabyło stworzyć projekt domu, chociaż nie było to łatwe. Po wielu spotkaniach z różnymi architektami, moi rodzice zobaczyli zarys domu, który się im spodobał. Było to rok po zakupie działki.

W końcu na wiosnę 1998 roku rozpoczęły się prace budowlane. Zostały postawione wszystkie mury i ściany wewnętrzne. Dom na zime został zostawiony w stanie surowym bez okien i drzwi.

W kolejnych dwóch latach powstały wszystkie instalacje (wodna i elektryczna). Wewnątrz domu ściany zostały wytynkowane a na dachu położono dachówkę.

Obecnie dom jest już ocieplony a wewnątrz wszystkie ściany wycyklinowane i gotowe do pomalowania, bądź wytapetownia. W dwóch z trzech łazienek i w kotłowni zostały położone kafelki. Okna których do tej pory nie było są już wstawione ale wymagają umycia. W domu jest już dosyć ciepło, bo w kominku, który został wykonany w tym roku, już pali się ogień.

Na parterze znajduje się garaż na dwa samochody, kotłownia z piecami olejnymi, korytarz, łazienka, garderoba, dwa pokoje, salon i kuchnia z jadalnią. Z tego poziomu można przejść schodami na pierwsze piętro. Tam usytułowane są sypialnie, garderoba, łazienka i hol. Na najniższym poziomia zaplanowana jest sauna i pub.DANE LICZBOWE

Powierzchnia działki budowlanej 915,0 m2
Maksymalna powierzchnia zabudowy 229,0 m2
Powierzchnia ogólna przyziemia 64,6 m2
Powierzchnia ogólna parteru 163,3 m2
Powierzchnia ogólna pierwszego piętra 85,0 m2
Ogólna powierzchnia budynku 312,9 m2
kubatura 960,0 m 3