Tutaj czyli na podstronie "coś o mnie"  dowiecie się co lubię, a czego nie (np. pedałów). Jak się domyślacie mam na imię Jędrzej Lewandowski.. Urodziłem się w roku 1987, 22 listopada. Kiedy tworzyłem tę stronę był rok 2001. Mieszkam w Gdyni. A w latach 2000 - 2003 chodziłem do Gimnazjum Numer Jeden w Gdyni. Klasa "A". Posiadam siostrę i psa (no i rodziców oczywiście).

    Po moim obrazku na pewno domyślicie się, że preferuje kulturę Hip - Hopu. Co znaczy, że słucham Hip - Hop i  preferuje Hard Rock. Niektórym może to wydawać się dziwnym połączeniem, ale nie da się ukryć, że wszystkie zespoły (te, które słucham) łączą hip-hop z gitarami. Moi ulubieni to D-12, Redman, XZibit, Dr. Dre, Cypress Hill, Limb Bizkit, Linkin Park, Papa Roach.

     Ten kudłaty, którego tu widzicie to mój pies. Kocham zwierzęta, przede wszystkim psy. Rasa, którą tu widzicie to sznaucer albo Brodacz Monachijski. Zwie się te zwierze Eryk i ma dwa lata (pod koniec 2001). Jest  inteligentny, uwielbia biegać i lekko nie zaradny. Wychowywał się razem z naszym starym psem (zmarł kiedy Eryk miał dwa miesiące). Dzięki niemu nabrał wiele cech typowych dla sznaucera (towarzyski, inteligentny, przyjacielski).

    Jednym z moich hobby jest żeglowanie. Ale żadne turystyczne. Uprawiam ten sport od paru lat. Aktualnie pływam na łódce o nazwie Laser Radia. Jest to żaglówka jedno osobowa. Trochę mniejsza od Fina. Laser Standard jest klasą olimpijską. Zaletą tych łódek jest to, że na jednej łódce możemy pływać prawie od dwunastego roku życia do (teoretycznie) końca życia. Ponieważ uczyć możemy się na klasie "4,7". Potem jako więksi przesiadamy się na Lasera Radiala. A na końcu już jako dorośli na Lasera standard. Przy czym zmieniamy tylko żagiel, A kadłub jest taki sam do końca naszej kariery (ten gość na zdjęciu to nie ja ).

Jeśli chodzi o inne sporty to uwielbiam jeździć na nartach i desce. Na nartach jeżdżę prawie cztery lata. A na desce dopiero zaczynam.     

  Innym moim hobby jest fotografia. Uczęszczam na kółko fotograficzne. Zdjęcia zacząłem robić od roku (licząc, że jest listopad 2001). Parę moich najlepszych pokazałem pod linkiem "Moje fotki". Żeby zacząć fotografować tak bardziej profesjonalnie niż "tak na pamiątkę", trzeba mieć inny aparat niż małpi. Ponieważ zwykłe aparaty same ustawiają ostrość, przysłonę i czas. To ogranicza możliwości. Nie można fotografować pod słońce, robić zbliżeń. Lubię również kaktusy. Nie znam się na nich za bardzo, ale są fajne. To nie więcej wszystko o mnie.

 

Jeszcze czego nie lubię. Czyli wszystkich innych, którzy nie są hetero, nauczycieli, kujonów-nie chodzi mi o tych co się dobrze uczą, tylko ci co na przerwach zamiast gadać o czymś ciekawym pier***ą o wzorach i a zamiast wkurzać się na belfrów, podlizują się do nich. Dwulicowych osób, które od wszystkich coś chcą ale kiedy go się o coś prosi to mówi @!#$&*()) i tak dalej. No to wszystko!!